Bobin Taşıma Traversleri


Taşıma traversleri, vinçler ile uzun ya da dengeli kaldırılması istenen yüklerin kaldırılması ve taşınması için kullanılmaktadır. Tek kancaya ya da iki kancaya bağlanacak şekilde tasarlanabilir.

Travers ile kaldırılacak yükse göre alt kanca sayısı çok çeşitli sayıda ve yapıda olabilir.

Traversler sabit kanca bağlantılı ya da motor döndürmeli olarak tasarlanabilir. Döndürmeli traversler kaldırdığı bobin ya da yükü 90° ya da 180° döndürme kabiliyetine sahiptir.

Döndürme hareketi ile operatörlerin yükü elle çevirmelerine gerek kalmayacağı gibi İSG açısından olası bir tehlike de bertaraf edilmiş olur.

Kâğıt bobinlerin göbeğine geçirilmiş miller ile 2 kollu kaldırma aparatıdır. Kollar tek kancalı ya da çift kancalı olabilmektedir. Kullanılacak bobin çapına ve genişliğine uygun olarak travers büyütülebilir veya küçültülebilir.

Orta noktadan tek kancaya ya da iki kenardan iki vinç kancasına bağlanabilir.

Daha detaylı bilgi için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

MVA MAKİNA

MVA MAKİNA olarak sektörde 20 yılı aşkın süredir edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda bugün vinç servis ve periyodik bakım hizmetleri, zincirli veya halatlı vinç sistemleri satış ve kurulumu, uzaktan kumanda satış ve montajı, mekanik revizyon, kumanda panosu projelendirme ve imalatı, pano montaj ve sahada devreye alma işlemlerinin yanısıra, vinçlerde çarpışma engelleme sistemleri, vinç pano revizyonları ve modernizayon uygulamaları, kumanda hareket kısıtlama ve vinçlerde İSG uygulamaları yapmaktayız. Profesyonel servis anlayışımız ile siz değerli iş ortaklarımıza hakettiğiniz hızlı ve kaliteli servis hizmetini ekonomik fiyatlarla vermeyi taahhüt ediyoruz.

footer

İletişim

  • Şeyhli Mah. Vadi Sok. No:6 Aktürk Sanayi Sitesi - A46 34906 Pendik / İstanbul / TURKEY
  • T/F: +90 (216) 378 16 13
    @: info@mvamakina.com

© 2018-2024 - MVAMAKİNA