Hakkımızda

MVA MAKİNA SERVİS SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. sektörde 15 yıldan fazla süredir edinilen tecrübeler doğrultusunda bugün vinç servis ve periyodik bakım hizmetleri, zincirli veya halatlı vinç sistemleri satış ve kurulumu, mekanik revizyon, kumanda panosu projelendirme, pano tasarımı - imalatı, montaj ve sahada devreye alma işlemlerinin yanısıra, vinçlerde çarpışma engelleme sistemleri, vinç pano revizyonları ve modernizayon uygulamaları, kumanda hareket kısıtlama ve vinçlerde İSG uygulamaları gerçekleştirmektedir.

Gelişmiş teknolojileri tecrübe ile birleştirerek mekanik, elektrik ve kontrol sistemleri alanlarında müşteri odaklı özel çözümler üretmekte olup, profesyonel servis anlayışı ile siz değerli iş ortaklarımıza hakettiği hızlı, kaliteli ve ekonomik servis hizmetini vermeyi taahhüt etmektedir.

DEĞERLERİMİZ

MVA MAKİNA olarak referans aldığımız temel değerlerimizi ve prensiplerimizi şöyle özetleyebiliriz :

 • İş Ahlakı: Yaptığımız servis ya da bakım hizmetini zamanında ve eksiksiz teslim etmek önceliğimizdir. Bunu yaparken iş güvenliğinden taviz vermemeye ve müşterimizin iş akışını aksatmamaya özen gösteririz.
 • Çözüm Odaklı Yaklaşım: Esnek çalışma prensibini ilke edinerek, ihtiyacınız olan ürün ve projelere yönelik üretim planlaması yapmak temel çalışma ilkelerimizdendir. İhtiyaçlarınız için akılcı çözümler üretmek ve üretim planlamalarımızda olabildiğince esnek olmak için yoğun çaba sarf ediyoruz.
 • Kalite: Tasarımdan malzeme seçimine, montajdan devreye alıma kadar tüm aşamalarda kaliteye önem veriyoruz. Kaliteli markalar kullanıyor, üretim sürecinde detaylı çalışıyoruz. Çünkü amacımız günü kurtarmak değil değerlerimiz ile kalıcı olabilmektir.
 • Müşteri Memnuniyeti: Teklif aşamasından işin teslimine kadar geçen sürede sizlerin memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz. Kaliteden ödün vermeden sizlere mümkün olan en uygun fiyatları sunmayı amaç ediniyor, bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz projelerde ve sunduğumuz çözümlerde bunu her zaman gözönünde bulunduruyoruz.
 • Güven: Güvenin kazanılması zor, kaybedilmesi ise bir o kadar kolay bir değer olduğunu aklımızdan hiçbir zaman çıkarmıyoruz.
 • Sorumluluk Bilinci: Yaptığımız işin tehlike ve risklerinin farkındayız. Bu nedenle çalışmalarımız sırasında iş güvenliği kurallarına azami dikkat ediyor ve işletmelerin bu konuda yükünü hafifletiyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

  MVA MAKİNA SERVİS SAN. Ve TİC. LTD. ŞTİ. olarak vinç servis ve bakım sektöründe kendimizi konumlandırdığımız çizgimizi korurken, oluşturduğumuz Yönetim Sistemi ile;:

 • ✔ “Önce İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği” yaklaşımını benimseyerek yaptığımız işlerde olası kazaları ve meslek hastalıklarını önlemeye yönelik sistemler geliştirmeyi,
 • ✔ Uluslararası ve Ulusal çapta yasal mevzuatlara, yönetmeliklere ve ilgili standartların getirdiği kurallara uymayı,
 • ✔ Olası olumsuz çevresel etkileri önlemeye yönelik tedbirler almayı,
 • ✔ Vizyon, misyon ve kalite politikalarımız kapsamında belirlediimiz hedeflere ulaşırken tüm kaynaklarımızı verimli kullanmayı,
 • ✔ Mesleki eğitimlerle birlikte kalite ve İş sağlığı alanında personellerimizin farkındalığını arttırmayı,
 • ✔ Hızla gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, ürün ve hizmetlerimizde sürekli iyileştirme faaliyetlerinde bulunmayı taahhüt ediyoruz.